• Kvě2017

  Festivalové brány

  10. května 2017

  Festivalové brány se otevřou v sobotu i v neděli v 8:30hod. Pokud chcete využít doprovodného programu, přijďte v sobotu 20.5.2017. V neděli 21.5.2017 se koná festival již bez doprovodného programu.

 • Vstup na festival je ZDARMA

  9. května 2017

  Využijte jedinečné příležitosti získat odpovědi na své otázky. V sobotu 20.5.2017 vám bude ZDARMA k dispozici:
  - poradna komunitní porodní asistentky Bc. Kateřiny Brodské
  - dula Žaneta Kubešová a Míla Martínková z České asociace dul
  - laktační poradkyně z Laktační ligy Tereza Stachová a Martina Solaria Verte
  - stánek, kde si můžete osahat a vyzkoušet šátky a ergo nosítka od plzeňských maminek

 • Máme pro vás první SOUTĚŽ o VIDEOPRŮVODCE těhotenstvím, porodem, šestinedělím a kojením

  4. května 2017

  Tento rok můžete na festivalu Světového týdne respektu k porodu v Plzni soutěžit o hodnotné ceny díky partnerům www.ProMaminky.cz a www.MujPorod.eu

  Společně jsme pro vás připravili soutěž o TŘI videoprůvodce, tzn. TŘI z vás se můžou těšit na videa plná rozhovorů s důrazem na kvalitu a hodnotu informací, na kterých spolupracovali uznávaní odborníci z řad lékařů, dul, porodních asistentek, homeopatů a také ženy po porodu s různými zkušenostmi. Natáčení se zúčastnila i Barbora Poláková a Pavel Liška.

  Cena jednoho videoprůvodce je 960 Kč. Do slosování o tuto hodnotnou cenu se můžete zapojit úplně jednoduše - ZAKUPTE SI VSTUPENKU DLE LIBOVOLNÉHO VÝBĚRU v předprodeji na www.smsticket.cz nebo na místě v den konání festivalu v Moving station.

  U vstupu do Malého sálu obdržíte JEDNODUCHÝ DOTAZNÍK S ANKETNÍ OTÁZKOU (včetně nápovědy). Dotazník vyplňte a odevzdejte po příchodu na zakoupenou přednášku. BUDETE ZAŘAZENI DO SLOSOVÁNÍ.

 • Vstupenky v prodeji

  4. května 2017

  Spustili jsme prodej vstupenek na letošní ročník festivalu. Své si vstupenky můžete zakoupit na www.smsticket.cz.

 • FESTIVAL O TĚHOTENSTVÍ, PORODU A RODIČOVSTVÍ JE S VÁMI I NA FACEBOOKU. Co se aktuálně děje? - to najdete na našem Facebook profilu